POLYUREA NEDİR

Polyurea Tanımı
Polyurea kaplama sistemi, beton ve metal yüzeylerin kaplanmasında kullanılan yüksek yapışma gücüne sahip 2 bileşenli bir kimyasaldır.  Poliolamin İzosiyanat bileşimi sprey olarak püskürtülerek ek yersiz,  %100 yapışma gücüne sahip bir  yalıtım kaplama sistemi oluşturur.Polyurea Nedir?
Uygulama:
Polyurea kaplama, su yalıtımı teknolojisinde dünyada en iyi  sistem olarak kullanılan kaplama malzemesidir.
Açık atmosferde muazzam dayanım gücü ile uzun yıllar UV’yekarşı koruma sağlar. Darbe dayanımı sayesinde yırtılma direnci yüksektir.Sadece su yalıtımında kullanılmakla kalmayan Polyurea, binaların korozyona karşı korunmasında da son derece etkili bir sistem bütünüdür.

POLYUREA SU YALITIMI

Konutlarınıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur ve konutlar yağmur, kar, toprağın nemi, zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve lavabolarda kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalmaktadır. Konutlarımızı ve konforumuzu tehdit eden sulardan korunmak için yapılan bu işlemlere su yalıtımı uygulamaları denir.

Konutlarınıza nüfuz eden su, taşıyıcı kısımlarda yer alan demirlerin paslanmasına ve taşıma kapasitesinin düşmesine yol açar. Su, betonun çürümesine ve çatlamasına neden olmaktadır. Su yalıtımı uygulamaları güvenli konutlar ile birlikte bakteri ve küf oluşumu engellenmiş, sağlıklı ve konforlu ortamlara sahip olmamızı da sağlamaktadır.